ליצירת קשר מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
  סדנאות עץ

   
  רוצים לפתח תחביב חדש ומרגש? להיכנס לעולם מקצועי חדש? לחוות את ההנאה של יצירה בידיים?
  גלריה בכפר מציגים:

  סדנאות עץ

  סדנאות עץ מיועדות לכל הרוצה לעסוק בתחום לטובת תחביב או לימוד מעמיקים יותר. קיימים בהן מסלולים למתחילים ומתקדמים. השיעורים כוללים לימוד תאורטי והתנסות מעשית. המדריכים הינם בעלי רקע וידע מתאימים ויודעים להעביר את התכנים בצורה מעולה. גלריה בכפר עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רלוונטי.

  סדנאות עץ – מקצועיות ומאובזרות

  סדנאות עץ מצוידות בכל המכשור והכלים הנחוצים ליצור ריהוט ופריטי עץ אחרים. מגיעים אליהן אנשים יצירתיים בעלי חוש טכני אשר רוצים ללמוד את הנושא בצורה נכונה ומקצועית. היתרונות הם רבים וטובים. היכולת להעביר זמן איכות בתחום מועדף, האפשרות לייצר פריטים אהובים תורמת לסיפוק אדיר. היכולת לייצר פריטים לשימוש עצמי בבית, במקום העבודה ועוד. בין היתר, לייצר מתנה אישית מעץ לאדם אהוב ועוד. ניתן לעבוד בקבוצות אשר יוצרות יחד. רבים יותר אוהבים לעבוד עצמאית ולהביע את היצירתיות הקיימת בהם בצורה טובה יותר. הלימוד יכול להיעשות בחברת בני משפחה, חברים לעבודה או לחיים וכדומה. הסדנא מאפשרת גם מפגש עם אנשים אחרים בעלי תחביבים דומים וזה פתח ליצירת חברויות חדשות. הלימוד נעשה בקבוצות קטנות – מה שמאפשר מתן תשומת לב אישית לכל משתתף. כך יכול כל אחד לשאול את השאלות הנדרשות ולקבל פרטים המעניינים אותו. המדריך עוקב מקרוב אחר הפעילות.

  מספר מפגשים

  כל סדנא אורכת מספר מפגשים בהתאם לתכניה. המקום מספק את חומרי הגלם, וכן, את כל הכלים והמכשירים הנדרשים לביצוע המטלות השונות. כל נרשם יכול להחליט להשקיע על מנת ללמוד את הנושא לטובת עיסוק עתידי ולפרנסה. אחר רוצה עיסוק אהוב עליו היכול למלא אותו אושר במשך שעות רבות. הסדנא הינה מקום נהדר להגשמת רצונות אלו.

  שירות ברמה גבוהה

  גלריה בכפר עוסקת בתחום ומומלץ להשתתף בסדנאות המאורגנות על ידה. שירותיה כוללים ייעוץ, הדרכה צמודה עם תשומת לב רבה, יחס אישי וחם, מחירים נוחים, תכני לימוד מעניינים ועוד. מנהלה הינו יצירתי ובעל ידע רב וניסיון מצטברים המגיעים, בין היתר, ממתן שירות איכותי לתלמידים רבים לאורך זמן ועוד. הוא ישמח להעמיד את התשתית הקיימת בה לטובת נוספים.

  סדנאות עץ בצפון

  סדנאות עץ בצפון נועדו לכל מי שרוצה ללמוד לייצר ריהוט ופריטים אחרים מעץ. מגיעים אליהם אנשים ללא ידע מוקדם או אחרים בעלי רקע קודם. הלימודים כוללים שיעורים תיאורטיים ומעשיים עם התנסות עצמית. בכל סדנא יש את כל המכשירים והכלים הנדרשים. גלריה בכפר עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

  סדנאות עץ בצפון – לאוהבי התחום

  סדנאות עץ בצפון מיועדות לאנשים יצירתיים ואחרים האוהבים לעסוק בנגרות ובעיבוד עץ לסוגיו, כמו גם, את ריח העץ. היתרונות בכל סדנא כזאת רבים. ראשית העיסוק בתחום אהוב, היכולת לייצור פריטים נאים הגורמים לסיפוק אדיר. הרצון לייצר פריטים נחוצים בהם יהיה ניתן להשתמש על בסיס קבוע ועוד. הסדנא נערכת באווירה נעימה ויצירתית. ניתן לעבוד בקבוצות כדי לייצר פריט מורכב או ביחידות. יש לציין כי גם עבודה בצוות מאפשרת ביטוי עצמי רב. פעילות זאת מתאימה למשפחות, לחברים מהעבודה ואחרים, במסגרת ימי כיף לעובדים וכדומה. המדריך הינו בעל ידע רב אותו הוא מעביר בצורה ייחודית לכל אחד. הקבוצות הן קטנות מה שמאפשר מתן תשומת לב מתאימה לכל משתתף. כל אחד יכול להיעזר בכל רגע במדריך הנמצא במקום ועוקב אחר ביצוע המשימות. הצוות המנהל מספק את חומרי הגלם, את הכלים ויתר הפריטים הנחוצים. ניתן לייצר ריהוט מסוגים שונים, פריטי עץ לנוי ועוד.

  השתתפות פעילה

  בכל סדנא יכול כל משתתף לתת ביטוי עצמי ליצירתיות הקיימת בו. הוא יכול להחליט להגיע כדי לעסוק בתחביב אהוב. לחילופין, יכול לרצות להתפתח עד כדי עיסוק בנושא לפרנסה. הוא יכול להתמקצע בנישה אהובה ומבוקשת ולהקים בעצמו בית מלאכה בתחום. המדריך המוביל מגיע מלב הפעילות הנ"ל ויכול להעביר את החומר היטב ובצורה בלתי אמצעית.

  שירות איכותי ומעולה

  גלריה בכפר עוסקת בתחום ומומלץ להשתתף בסדנאות המאורגנות על ידה. שירותיה כוללים ייעוץ, הדרכה צמודה, יחס אישי וחם, מחירים נוחים, תכני לימוד מעניינים ועוד. מנהלה הינו יצירתי ובעל ידע רב וניסיון מצטברים המגיעים, בין היתר, ממתן שירות מעולה לחניכים ותלמידים רבים לאורך זמן ועוד. הוא ישמח להעמיד את התשתית הקיימת בסדנא לטובת נוספים.

  ליצירת קשר

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support